Send gerne en mail til redder@ph.rm.dk - eller kontakt os direkte.

Allan Bach Portræt

 

Ledende overlæge
Allan Bach
Telefon: 7841 4939
allbac@rm.dk

Ambulancechef Jan Kjær Madsen

 


Ambulancechef
Jan Kjær Madsen
Telefon: 4033 6240
Jmadse@rm.dk

 

 

Kenneth Snogdal

 

Driftsleder
Kenneth Snogdal Jørgensen
Område Vest
Telefon: 9243 6432
Kennjo@rm.dk

Ronni Sander, driftsleder

 

Driftsleder
Ronni Sander
Område Randers
Telefon: 2977 8847
Ronni.Sander@rm.dk 

Tina Haarh Nørgaard

 

Driftsleder 
Tina Haarh Nørgaard
Område Skanderborg
Telefon: 9117 5449
tinnoa@rm.dk

Sammy Kristensen

 


Driftsleder

Sammy Kristensen
Område Horsens
Telefon: 2131 1292
Sammy.Kristensen@rm.dk

Martin Steen Thomsen

 


Driftsleder

Martin Steen Thomsen
Område Aarhus
Telefon: 2078 4814
Martin.Thomsen@rm.dk

 

A_Nada Nicolic_IMG_2929 (3).JPG

 

Driftsleder
Nada Nikolic
Område Djursland
Telefon: 5115 5753
nada.nikolic@rm.dk

Morten Helversen-IMG_2900_webportræt.jpg

 

Driftsleder
Morten Herlev
Område Midt
Telefon: 5115 2151
m.herlev@rm.dk

 

 

HC strickert_IMG_2891_webportræt.jpg

 

Funktionsleder
Hans Christian Strikert
Drift og Sekretariatet
Telefon: 9117 5191
hc.strikert@rm.dk